Svatební vtipy

Žádost o roku a svatba, to jsou okamžiky, které patří k těm nejdůležitějším v životě člověka. A jak už se nezřídka kdy stává, i z vážených a důstojných momentů se často vyklubou okamžiky zcela nevážné, vtipné, přímo k popukání. Důkazem toho jsou desítky svatebních vtipů, které kolují po celém světě, a které jsme pro vás shromáždili na těchto webových stránkách.

Chcete kamarádovi, známému či sourozenci popřát k jeho životnímu kroku s vtipem? Pak právě pro vaši inspiraci jsou určeny následující vtipy o svatbě, které z vaší svatební gratulace udělají nevšední, milý a vtipný vinš!

Stává se svatba častým tématem rozhovorů vašich přátel? Buďte za hvězdu a blýskněte se před nimi některými svatebními vtipy, jistě je pobavíte!

Vtipy o svatbě, zásnubách, ženiších a nevěstách

Vychází novomanželé z kostela, kde před ním postává partička výrostků: „Hele vyděsíme nevěstu?“ ptá se kápo. „Jasně, dobrej nápad!“ Kluci se rozeběhnou, obejmou ženicha a křičí: „Tati, to jsme se dlouho neviděli!“
Ohodnotit vtip:
91% (24)

"Až si mě vezmeš, můj milý, chci abys věděl, že s tebou chci vždy sdílet všechny tvé neúspěchy, prohry, trable, těžkosti a jiná trápení." vyznává se dívka. "Ale já jsem celkem šťastný muž, nemám žádná trápení ani problémy." opáčí chlapec. "Taky sis mě ještě nevzal!"
Ohodnotit vtip:
91% (15)

Leží dva milenci v peřinách a muž se ptá ženy: „Co kdybych zítra přišel s kytkou a požádal tě u vás doma o ruku?“ „No já nevím, myslím, že manžel by se naštval a děti by se ti smály.“
Ohodnotit vtip:
91% (17)

Po svatebním obřadu jde novopečený manžel vyrovnat účet s knězem a ptá se ho, kolik je dlužný? "Dejte mi mladý muži tolik, na kolik si ceníte svou manželku." Muž chvíli váhá, vypadá to, že počítá a pak podá faráři stovku. Farář se nejdřív zklamaně podívá na stovku, pak koukne na nevěstu a vrátí ženichovi padesátku.
Ohodnotit vtip:
88% (12)

Mladý pár, těsně před svatbou zahyne při autonehodě. Oba vystoupají do nebe a hned se ptají svatého Petra, zda je možné se v nebi vzít? "No, to jsme tu ještě neměli, počkejte, zeptám se." a na ta slova odejde. Snoubenci čekají týden, měsíc, dva, tři, když se objeví spokojený svatý Petr a říká jim: "Je to zařízené, můžete se vzít." Chlaec, zmožený dlouhým čekáním se ptá svatého Petra: "A Petře, kdyby nám to nevyšlo, je tu nějaká možnost, dát se rozvést?" To se svatý Petr dopálí a zahaleká: "To teda nebyla, čtvrt roku chodím po nebi, abych našel kněze a vy si myslíte, že jen tak najdu právníka?"
Ohodnotit vtip:
87% (46)

Láska je světlem života…manželství, to je účet za elektrický proud.
Ohodnotit vtip:
86% (16)

„Mami, proč je nevěsta celá bílá?“ ptá se Bětka maminky. „Protože bílá je barva štěstí, nevinnosti a radosti a dnešek je jejím nejradostnějším dnem.“ vysvětluje snaživě maminka. Po chvíli mudrování se holčička znovu otočí na maminku a ptá se: „A proč je ten ženich celý v černém?“
Ohodnotit vtip:
86% (16)

Ptá se malý Tomášek tatínka: „tati, proč sis vlastně vzal maminku?“ „Vidíš, ani ten malej to nechápe!“
Ohodnotit vtip:
86% (18)

"Tak se chceš stát mým zetěm?" ptá se laškovně nastávající tchýně mladíka. "No, to zrovna ne, ale nevím o jiné cestě, jak se oženit s vaší dcerou!"
Ohodnotit vtip:
85% (8)

„Proboha jak si můžeš vzít takovou tragickou ženskou? Tlustou, hloupou, nudnou a šerednou?“ šeptá ženichovi jeho nejlepší přítel. „Mluv nahlas, ona je stejně hluchá.“
Ohodnotit vtip:
85% (8)

Mladá nevěsta se převléká do svatebních šatů a zatímco jí maminka pomáhá, dívka začne: "Mami, potřebovala bych se tě na něco zeptat...?" "Já vím, ale neboj se Miluško, dneska večer zjistíš, jaké je to mít poprvé muže, navíc muže, kterého miluješ, jistě to bude nádherné, jen se ničeho neboj, uvidíš, že to bude příjemné překvapení." "Mami, tohle už znám, já chtěla recept na nádivku!"
Ohodnotit vtip:
85% (4)

Přijde mladý žid na námluvy do rodiny, kde mu otec říká: „Má nejmladší dcera dostane věno sto tisíc, má prostřední dcera dostane dvě stě tisíc a má nejstarší tři sta tisíc.“ „Pane, a nějakou ještě starší nemáte?“
Ohodnotit vtip:
82% (12)

Mladá kočka si vezme za muže starého, ale bohatého muže a těší se, jak jej o svatební noci usouloží k smrti a bude z ní bohatá vdova. Lehne si na postel v průsvitném negližé a čeká, až novomanžel vyleze z koupelny. Ten po deseti minutách vyleze, s prezervativem nataženým přes svůj skoro 30 cm dlouhý penis, s vatou v uších a kolíčkem na nose. Dívka nerozumí, co má tato výbava znamenat a tak se svého chotě ptá. „Protože, drahá, na světě nesnáším dvě věci, když ženská řve a smrad spálený gumy!“
Ohodnotit vtip:
81% (43)

Před svatebním obřadem přijde muž za knězem s pětistovku a prosí ho, zda by byl tak laskav a vynechal ze své řeči ty nemoderní sliby celoživotní lásky a věrnosti? Kněz je sice trochu překvapený, ale co mu zbývá, muži to odsouhlasí. Když svatební obřad dospěje do stadia, kdy si mají snoubenci vyměnit své sliby, se kněz zadívá na muže a spustí: "Slibujete, že zde přítomné Jarce dáte modré z nebe, budete plnit každé její přání, nosit ji na rukoou, připravovat snídaně do postele a to vše stvrdíte nyní políbením její nohy?" Chlap kouká jak praštěny, ale co se dá dělat, kostel je plný lidí, tak to vše slíbí, poklekne a políbí nevěsteě botu. Po obřadu se přiřítí za knězem a říká: "To jste mi mohl říct, že ten slib nezměníte, já bych to pochopil, nemusel jste mě tam zesměšnit úplně před všemi!" "Ale já vás přeci nechtěl zesměšnit, ale vaše manželka mi udělala lepší nabídku."
Ohodnotit vtip:
80% (5)

Oddávající se ptá snoubenců: "Jste si vědomi, jaký krok činíte, jste si jisti, že jste na to dobře připraveni?" "Ale jistě, máme patnást flašek slivovice, tři sudy puva a prase."
Ohodnotit vtip:
80% (5)

O svatební noci vezme muž svou nopečenou manželku do hotelu a v dobrém rozmaru objedná apartmá na celý víkend. Recepční se na ta slova nakloní k ženě a špitne jí do ucha: "Asi se mu moc líbíte, jindy si u nás objedává pokoj jen na jednu noc."
Ohodnotit vtip:
78% (10)

"Slečno, vy se mi tak líbíte, že bych si vás hned vzal i se třemi dětmi!" "Ale já nemám děti." pýří se dívka. "Vy ne, já ano."
Ohodnotit vtip:
70% (6)

Chudý ženich smutně bilancuje před svatebním obřadem: "Nevěsta je škaredá, jako ropucha, tchýně usvičně mele hubou, tchán je mrzout a netykavka, ach jo, není to lehké, stát se milionářem!"
Ohodnotit vtip:
70% (4)

„Co jsem se oženil, tak mám všechno zakázané: do hospody nesmím, nesmím kouřit, nesmím kukat na fotbal…“ spílá Tonda kamarádovi. „Tak proč něco nenamítneš?“ radí mu přítel. „Nesmím nic namítat!“
Ohodnotit vtip:
70% (12)

Povídají si dva kamarádi: "Teď o víkendu jsem byl známýmu na svatbě za svědka a když jsem si šel zatancovat s nevěstou, ženich to nevydejchal, rozběhnul se a nakopnul jí do rozkroku!" "Ježiši, to je hrozný a co se jí stalo?" ptá se zděšený kamarád. "Jí ani nic moc, ale já mám zlomený tři prsty!"
Ohodnotit vtip:
69% (23)

"Pane Vaňku, chtěl bych vás požádat o vagínu vaší dcery..." promluví mladík k otci své vyvolené. "O vaginu, snad o ruku, jste chtěl říct?" opravuje otec mladíka. "Nikoli, o vagínu, rukou si to můžu udělat sám."
Ohodnotit vtip:
68% (10)

Co je to, je tam sto lidí, z nich myslí 98 na alkohol a zbylí dva na sex. Svatba
Ohodnotit vtip:
67% (12)

Nervózní mladík se chystá ke své milé na námluvy, koupí pugét a vyrazí. Hned ve dveřích střčí kytku mamince a spustí: "Přišel jsem požádat o ruku vaší dcery." "Starší nebo mladší?" ptá se vykulená matka. "Já nevěděl, že má každou ruku jinak starou...?"
Ohodnotit vtip:
65% (8)

Po dvaceti letech vztahu se ptá žena muže: „miláčku, nemyslíš, že bychom se měli vzít?“ „Proboha kdo myslíš, že by nás ještě chtěl, v našich letech.“
Ohodnotit vtip:
64% (5)

Ne vždy život končí smrtí, někdy končí už svatbou!
Ohodnotit vtip:
63% (7)

„Má dcera se mi svěřila, že jste ji požádal o ruku, už víte, kdy se chcete vzít?“ ptá se budoucího zetě tchán. „Tohle rozhodnutí jsem přenechal na ní.“ odpoví mladý muž. „A už víte, jestli se budete brát v kostele nebo na radnici?“ pokračuje otec. „To prosím rozhodne Vaše žena.“ odpoví uctivě mladík. „A z čeho budete žít?“ zajímá se tatík. „To zase záleží na Vás.“
Ohodnotit vtip:
58% (10)

Kanibal syn se svěřuje svému otci, jakbysmet kanibalovi, že půjde zítra požádat o ruku své milé. „O ruku ty trdlo" ušklíbne se otec "požádej si o nohu, tam máš víc masa!“
Ohodnotit vtip:
56% (9)

"Už jsi slyšel, že Vendu trefil šlak na radnici, zrovna když měl říct "ano"?" baví se dva známí v hospodě. "Jo, jo, slyšel, měl holt štěstí v neštěstí."
Ohodnotit vtip:
52% (5)

Nevěsta se chlubí při svatebním obědě svému choti a jeho rodičům: "Jsou dvě věci, které umím fakt dobře: sekanou a štrůdl." tchýně potáhne nos s zeptá se: "A tohle je která z nich?"
Ohodnotit vtip:
50% (4)

„Hele Fero půjč mi tepláky.“ „Ty vole Dežo nemůžu, fakt, taky se žením.“
Ohodnotit vtip:
50% (8)

Jak zařídit, aby si vás blondýnka vzala za muže? Řekněte jí, že je s vámi těhotná.
Ohodnotit vtip:
45% (16)

Vědci objevili potravinu, která snižuje sexuální apetit žen o 90%...je to svatební dort.
Ohodnotit vtip:
38% (12)

"Dobrý den, tatínku, přišel jsem požádat o ruku vaší Libušky. Berte to jako nezbytnou formalitu." spustí chlapec na prahu domu své dívky. "Co si to dovolujete, jak to, formalita?" čílí se otec. "Na mě se nerozčilujte, to řekl gynekolog."
Ohodnotit vtip:
26% (10)


Navštivte i další kategorie vtipů na našich stránkách např. Vánoční vtipy, Vtipy o alkoholu, Vtipy o blondýnkách nebo Vtipy o manželství a Vtipy o lásce a nepřestávejte se smát!

O nás