Vtipy o lordech

Patříte mezi milovníky starých, klasických, dobrých anekdot? Pak právě pro vás je jako stvořená kategorie vtipů o lordech, kde se můžete zasmát starým známým fórům z britského aristokratického prostředí, i novým a originálním vtipům o pánech a jejich sluzích.

Pevně věříme, že se naším výběrem těch nejlepších vtipů o lordech trefíme do vašeho vkusu a že vás dokážeme rozesmát!

Už déle neotálejte, čtěte, vyprávějte, hlasujte a skvěle se bavte s vtipy o lordech, které na následujích řádcích, čekají jen a jen na vás!

Vtipy o lordech, anekdoty o sluzích a pánech

Služebná pracující v rezidenci bohatého lorda přišla za lady a nesměle požádala o zvýšení platu. Lady na to rozčarovaně odpoví: "No dobře, Marie, ale řekni mně jediný důvod, proč si myslíš, že odměna za tvoji práci má být větší?" Marie: "Není jen jeden, myslím že je jich víc, asi tři." Lady: "Dobře, tak mi řekni první." Marie: "První důvod je ten, že lépe žehlím než vy." Paní: "Kdo to říká?" Marie: "To říká váš manžel." Paní: "A druhý důvod?" Marie: "Protože vařím lépe než vy." Paní: "Neříkej mi zase, že toto říká můj manžel." Marie: "Ano, to říká váš manžel." Paní: "A třetí důvod?" Marie: "Třetí důvod je to, že jsem lepší v posteli než vy." Paní zesiná v obličeji: "Neříkej mi, že toto říká také můj manžel!" Marie: "Ne, paní, to říká váš zahradník." Paní: "Tak k věci, Marie, kolik bys chtěla?
Ohodnotit vtip:
95% (17)

Volá lord z Ameriky domů a ptá se: "Jean, co je doma nového?" "Celkem nic, pane, jen snad, že jsem zlomil lopatu." "Ty jsi zlomil lopatu?" "Ano, pane, když jsem zahrabával vaší kočku." "Má kočka zemřela?" "Ano pane, uhořela, když vypukl požár v domě." "V mém domě hořelo?" "Ano pane, když se vaše dcera dozvěděla, že je těhotná, upustila svítilnu a ta zapálila dům." "Cože, Jean, má dcera je těhotná? Máte pro mě alespoň nějaké pozitivní zprávy z domova" "Ano pane, vaše výsledky testu HIV."
Ohodnotit vtip:
92% (13)

"Jean, kdy jsme byli naposledy na zajících?" "Včera, pane." "Tak proč je opět k obědu pes?" "Pane, kuchař uvaří vždy jen to, co trefíte."
Ohodnotit vtip:
91% (13)

Lord se miluje se svou manželkou, sluha Jean jim při tom svítí svíčkou, ale milostný akt postrádá veškerou jiskru a vášeň. Lorda proto napadne, že by se mohli se sluhou vyměnit. Manželka začne slastně vrnět a lord se spokojeně otočí na Jeana: "Vidíš, nemehlo, takhl se drží svíčka!"
Ohodnotit vtip:
90% (26)

"Jamesi, doneste mi skleku vody, děkuji!" sluha se vmžiku přitočí se sklenicí vody a lord znovu povídá: "Jamesi, ještě sklenku, prosím." Po chvíli: "Jamesi, další pohár vody prosím!" "Jamesi, zavolejte požárníky, na tohle sami nestačíme!"
Ohodnotit vtip:
87% (20)

"Jean, myslíte, že se dá prd chytit do ruky?" "Myslím, že nedá, pane." "V tom případě jsem se posral."
Ohodnotit vtip:
87% (96)

Starý lord vypráví historky ze své cesty po Africe, zejména pak o lovu: "Pánové a zničeho nic, přede mnou se objevil lev, velký jako tady ta alamra a já jsem se posral." "V takové sitaci, to by se posral určitě každý z nás." chlácholí lorda jeho přítel. "No, ale já jsem se posral teď!"
Ohodnotit vtip:
85% (27)

Baví se dva lordi na vycházce: "A to jste už slyšel, že si v Americe zvolili černocha prezidentem?" -"Vážně? To musí mít jeho pán radost!"
Ohodnotit vtip:
84% (9)

"Jamesi, přineste mi okno, chci se podívat do sadu."
Ohodnotit vtip:
76% (5)

"Jean, my máme na záchod dvoukřídlové dveře?" "Nikoli, pane." "Tak to jsem byl v noci ve skříni."
Ohodnotit vtip:
74% (7)

Lord hraje golf, chystá se k odpalu, když z dálky uslyší pohřební pochod. Ustane proto ve své činnosti, smekne klobouk a počká, až pohřební průvod přejde. "Pane, vy jste tak citlivý a skvělý muž!" rozplývá se sluha James. "Oni vyprovázejí na poslední cestu neznámého člověka a vy mu takhle vzdáte poctu!" "Ale Jamesi, jakýpak cizí člověk? Třicet let mi byla skvělou manželkou!"
Ohodnotit vtip:
71% (7)

"Jean, vajíčka!" "Ano pane, a na tvrdo nebo naměkko?" "Poškrábat!"
Ohodnotit vtip:
71% (7)

Přijde lady k manželovi a povídá mu: "Milý, rozhodla jsem se, že bych chtěla mít dítě." "Ano, lady? A co pro to mohu udělat?" "Nic, můj milý, o vše se už postaral Jean."
Ohodnotit vtip:
70% (6)

Lord popíjí whisky, čte noviny, dostane se do ráže a vyhodí sklenku od whisky z okna. AUUU! Zařve kdosi zvenku. "Jean, co se stalo? V té sklenici byli nějací lidé?"
Ohodnotit vtip:
70% (8)

"Jean, prosím přineste mi piano." "Piano, pane, proč," "Myslím, že jsem si na něm zapomněl zapalovač."
Ohodnotit vtip:
68% (5)

„Jean, pamatujete, jak jsme spolu byli před patnácti lety v Africe?“ „Bohužel pane, to byl ještě ten sluha přede mnou.“ „Ale ne, Jean, jen si vzpomeňte, jak vás tam sežral ten lev.“
Ohodnotit vtip:
67% (6)

„Pane hrabě, přispějte prosím na naší ubohou léčebnu, přispějte na alkoholiky a nevyléčitelné pijany!“ „Dobrá, ale mám ve sklepě už jen dva soudky vína a pár bedýnek whisky, bude to stačit?“
Ohodnotit vtip:
65% (8)

Lord se vrací z mnohaletého putování po Nilu, kde si všichni již mysleli, že zahynul. Zazvoní na dveře, otevře mu sluha a lord se ptá: "Jamesi, co je nového?" "Celkem nic, pane. Vzpomínáte, když jste odjížděl a vaše paní byla těhotná?" "Ano, Jamesi." "Tak to je i teď."
Ohodnotit vtip:
64% (5)

Lord ztroskotá na pustém ostrově a deset let je nucen žít jako trosečník. Za tu dobu si postaví tři domy a když ho objeví helikoptéra, pilot se jej překvapeně ptá, na co má tři domy? "V tomhle době bydlím, druhý dům, támhle, to je klub, kam chodím a ten třetí opodál, to je klub, kam bych nikdy nešel."
Ohodnotit vtip:
60% (3)

"Jean, běžte pokropit trávník!" "Ale pane, venku prší..." namítá sluha. "Tak běžte a vezměte si deštník."
Ohodnotit vtip:
55% (4)

"Jean, prosím kopni do zdi!" "A proč, pane?" "Protože jsem rozčilený!"
Ohodnotit vtip:
52% (5)

Vážený britský homosexuální lord se chce ubytovat v hotelu a recepční mu snaživě nabízí: "Bude si pán přát na večer milou dámskou návštěvu?" Lord se zamyslí a odvětí: "Popravdě, spíš milou pánskou návštěvu!" Recepční povytáhne obočí a zenchuceně odfrkne: "Odporné, nechte zavolat strážníka!" "Dobrá, může to být i strážník."
Ohodnotit vtip:
51% (16)

Ptá se lord Jeana, co že je to ten vůl, o kterém mluvil s jeho služebnou, může ho vidět? "Ano jistě, stačí, když vykastrujete býka a nebo si koupíte zdrcadlo."
Ohodnotit vtip:
43% (6)


Smíme vám posloužit další porcí vybraných vtipů? Pak račte vsoupit do kategorií Vtipy o jídle, Vánoční vtipy nebo Politické vtipy a dál se skvěle bavte!

O nás