Vtipy o národnostech a cizincích

V oddělení vtipů o národnostech a cizincích jsme pro vás připravili výběr nejlepších, známých i docela nových vtipů o lidech z různých koutů světa a zažitých stereotypech, které o daných národnostech panují.

Vedle oblíbených vtipů o ruské zaostalosti, americkém velikášství, polské podnikavosti, české vykutálenosti, skotské lakoty či třeba italského sukničkářství zde najdete i velmi populární vtipy o různých etnikách, žijících v České republice, tedy vtipy o cikánech, Vietnamcích, Ukrajincích atd.

Vtipy o cizincích a různých národech světa

Čech, Rus a Němec ztroskotají na ostrově kanibalů. Každý z nich dostane od náčelníka kmene dvě skleněné koule a s nimi šanci, jak si zachránit život- totiž pokud za týden předvedou s koulemi něco, co náčelník ještě neviděl, nesežerou je. Po týdnu jde náčelník na kontrolu k Rusovi do chatrče, kde se ve vzduchu vznášejí dvě koule. -"To znám, zabít, sežrat!" rozhodne hlava kmene a jde dál, až dojde k Němcovi. U Němce v chatrči poletují ve vzduchu dvě koule, metají salta a tančí. "Nic moc, to už jsem viděl- zabít, sníst!" rozhodne náčelník a jde do chatrče Čecha. Po chvíli odtud vyleze, kroutí hlavou a říká: "Ne, ne, ne to jsem ještě neviděl, ten debil jednu kouli rozbil a druhou ztratil...."
Ohodnotit vtip:
97% (67)

Rus, Němec a Čech ztroskotají na ostrově kanibalů, kteří jim slíbí, že ušetří jejich životy, když jim donesou něco jiného k snědku.... Němec se za chvíli vydere z roští, v roce banán. Kanibalové na koukají a nakonec mu nacpou banán do prdele. Po chvíli se vynoří Čech s jablkem. Ani to kanibalové neocení a nacpou ho Čecháčkovi do zadku. Na to se začne Čech smát, jako pominutý. -" Čemu se směješ?" nechápou kanibalové. -"Cestou jsem potkal Rusa a nese vám dýni!"
Ohodnotit vtip:
90% (68)

Čínský velvyslanec volá svému nadřízenému: "Haló, Češi nám vyhlásili válku!" -"Češi, říkáš? A kolik jich je?" -"10 000 000". -"Deset milionů říkáš? A ve kterém hotelu bydlí?"
Ohodnotit vtip:
88% (12)

Sedí starý indián u vodopádu a sleduje svou manželku, která pere prádlo. V tom se z vodopádu uvolní kámen, spadne ženě na hlavu a v tu ránu ji zabije. Indián zkušeně zakroutí hlavou: "To už je pátá pračka, kterou mi zničil vodní kámen."
Ohodnotit vtip:
88% (20)

Zelinář nese do stánku bedýnku pomerančů a říká Rusovi, stojícímu v cestě: "Pozor, nesu banány." -"Có? Takhle malý banány? To my, v Rusku, máme pětkrát větší banány!" Zelinář zamručí a dál plní regály. Po chvíli znovu: "Pozor, nesu pomeranče!" -"Có, takhle malý pomeranče? To my, v Rusku, máme tááákhle velký pomeranče! Prodavač se vytočí, popadne bednu s melouny, strčí do Rusa a povídá: "Uhni vole, nesu rybíz!"
Ohodnotit vtip:
86% (13)

Víte, co by se stalo, kdyby na Slovensku vybouchla jaderná elektrárna? -Museli bychom si vyměnit národní hymny: my bychom si vzali "Nad Tatrou se blýská" a Slováci "Kde domov můj"
Ohodnotit vtip:
84% (16)

Přijde malý trpaslíček do Maďarska a říká: "Já jsem malý trpaslíček, nesu si malý kyblíček a přišel jsem k Vám krást." Maďaři říkají: "Tady nic neukradneš, jdi do Polska." Přijde do Polska a říká: "Já jsem malý trpaslíček, nesu si malý kyblíček a přišel jsem k Vám krást." Poláci říkají: "Tady nic neukradneš, jdi do Čech, tam se krade ve velkém." Tak jde trpaslíček do Čech a říká: "Já jsem malý trpaslíček... sakra, kde mám kyblíček?
Ohodnotit vtip:
84% (11)

Laco při jízdě v autoškole projede kolem značky zákazu vjezdu. Instruktor se na něj podívá a zeptá se: „Víte, co to bylo za značku, kterou jste právě minul?“ -„Že by hliníková? Vrátíme se?“
Ohodnotit vtip:
82% (12)

Jak se říká Polákovi, který hoří? -Plápolák!
Ohodnotit vtip:
78% (17)

Policejní výslech v Grónsku: "A můžete nám říct, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20. března?"
Ohodnotit vtip:
76% (14)

Víte, proč u nás nechali Němci za války zavřít vysoké školy? -Aby měli šanci nás dohnat.
Ohodnotit vtip:
76% (9)

Luští cikán křížovku "velký pták na tři..." Přemýšlí, přemýšlí,... že by "MŮJ"?
Ohodnotit vtip:
75% (38)

Víte, proč je na Slovensku tolik nepopulární volejbal? -Protože nikdo tam nechce být smečiarem.
Ohodnotit vtip:
75% (11)

Ptá se cikán kamaráda: "tak co, Laco, už si našel práci?" "Co by ne, ale že jsem poctivý, hned jsem jí zase vrátil!"
Ohodnotit vtip:
72% (10)

Přijde malý cigánek domů, vytáhne z kalhot lžičku a volá: "hele, táto, co jsem venku našel!" -"Fuj, rychle to zahoď, Ferko, to je semínko od lopaty!"
Ohodnotit vtip:
72% (12)

Česko je jediný národ na světě, kde je 68 oblíbenější než 69.
Ohodnotit vtip:
69% (23)

Sedí Čech, Američan a Rus v letadle, přijde k nim letuška a říká: "zase vy tři?"
Ohodnotit vtip:
51% (23)

Víte, proč se polské děti musí po narození plácnou dvakrát po zadku? -Poprvé proto, aby začalo dýchat a podruhé, aby vrátilo doktorovi hodinky.
Ohodnotit vtip:
51% (9)

Víte, kdy se Poláci zamykají jízdná kola? -Když přijdou do města Rumuni.
Ohodnotit vtip:
50% (8)

Víte, jak vznikl měděný drát? To když se Skot a Žid přetahovali o penci.
Ohodnotit vtip:
47% (9)

Průzkum mezi rodiče v Africe: "Co byste udělali, kdybyste zjistili, že váš syn je homo sapiens?" odpovědělo 70% rodičů, že by jej bez lítosti vyhnali z domu.
Ohodnotit vtip:
26% (7)


Je vaše bránice dost silná na to, aby unesla další nálož výborných vtipů? Pak nesmíte vynechat kategorii Vtipy o židech, kde najdete sbírku nejlepších židovských anekdot. Také nepřehlédněte kategorii Nejlepší vtipy , kde najdete nejoblíbenější vtipy našich návštěvníků.

O nás