Vtipy o Pepíčkovi

Není snad Čech, který by neznal alespoň jeden vtip o Pepíčkovi. Vtipy o Pepíčkovi patří k nejslavnějším a nejstarším vtipům, které mají svou neotřesitelnou pozici mezi ostatními.

Protože jste došli až sem, patříte nejspíš také mezi Pepíčkovi fandy… Právě pro vás jsme zde proto připravili výběr těch nejvtipnějších, originálních, slavných i méně známých vtipů o Pepíčkovi, mezi kterými jistě najdete ten „svůj“, který budete rádi vyprávět zase celý rok.

Věříme, že se vám náš výběr bude líbit a že se na tyto stránky budete rádi vracet pro úsměv i dobrou náladu!

Vtipy o Pepíčkovy

Babička se vyptává svých deseti vnoučat, co by řekla, kdyby stála u jejího hrobu? "Tady spí moje nejmilejší babička." řekne Anička. "Jsi hodná, Aničko, tady máš čokoládu. Co bys řekl ty, Pavlíku?" "Tady spí ta nejhodnější babička na světě!" "Jsi hodný, Pavlíku, pojď si vzít čokoládu!" Mezitím leze Pepíček pod stolem a hledá skleněnou kuličku, která se mu někam zakutálela. Babička si postupně poslechne všechna vnoučata až dojde řada na Pepíčka, který v tu chvíli zmerčí svou kuličku: "Tady se válí, mrcha jedna!"
Ohodnotit vtip:
92% (143)

"Mami, mami, mám dobrou a špatnou zprávu, jakou chceš slyšet první?" Ptá se Pepíček maminky. "Tak tu dobrou. "Dostal jsem jedničku z diktátu!" "To je hezké, Pepíčku a jaká je ta špatná?" "Že to není pravda!"
Ohodnotit vtip:
90% (164)

Mladá paní učitelka vejde do třídy, nakreslí na tabuli jablko a ptá se dětí, co to je? Ozve se Pepíček ze zadní lavice: "To je přece jasná prdel!" Paní učitelka vyběhne s pláčem ze třídy a po chvíli vchází spolu s ředitelem, ten se rozhlédne po třídě a ptá se: "Jaký dareba rozplakal tady paní učitelku? A jaký uličník nakreslil na tabuli tu prdel?"
Ohodnotit vtip:
89% (90)

Nová učitelka chce hned v praxi vyzkoušet své poznatky z dětské psychologie a tak se zeptá dětí, kdo si z nich si myslí, že je hloupý, ať se postaví. Chvíli se neděje vůbec nic, ale pak si stoupne Pepíček. "Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?" ptá se paní učitelka. "Ne, ale bylo mi vás líto, jak jste tu stála sama."
Ohodnotit vtip:
88% (59)

Paní učitelka vyvolá Pepíčka a ptá se ho: "Já studuju, ty studuješ, on studuje, my studujeme, vy studujete, oni studují. Jaký je to čas, Pepíčku?" "Ztracený, paní učitelko."
Ohodnotit vtip:
85% (58)

Pepíček dostane od tety krásné červené autíčko, má z něj velkou radost, ale než si ho začne užívat, maminka ho napomene: "No tak, Pepíčku, jak se říká tetě?" "Nevím!" Odpoví popravdě Pepíček. "No tak, Pepíčku, jak říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" "Jo aha!" plácne se Pepíček do čela "neříkej, že je to všechno!"
Ohodnotit vtip:
84% (38)

Malý Pepíček, který ještě neumí ani pořádně říct R, už jede sám tramvají a co víc, má v tašce vydru! Přistoupí dva policajti, chvíli čichají, ale pach rybiny je příliš silný, než aby se mýlili a tak se zeptají přímo Pepíčka: „Co to tady smrdí?“ „Vydva“
Ohodnotit vtip:
84% (302)

Pepíček zaklepe u sousedů a hned drmolí: "Paní Měkká, nesu vám vaší andulku." "Ale Pepíčku, vždyť máš v ruce vašeho kocoura!" "No, a vaše andulka je vevnitř."
Ohodnotit vtip:
84% (52)

Pepíček se ptá své tetičky: -"Teto, co máš v břiše?" -"Miminko." teta na to. -"A máš ho ráda?" -"To víš, že mám, Pepíčku." -"Tak proč jsi ho teda sežrala?
Ohodnotit vtip:
83% (74)

„Maminko, maminko, tatínek se oběsil a visí na půdě!!“ volá Pepíček na maminku. Ta neváhá a bere schody po třech, aby se podívala, co stalo, ale manžela nevidí… „Apríl, visí v garáži!“
Ohodnotit vtip:
82% (46)

Jde Pepíček lesní cestou k jezeru, kde natrefí na žábu šibalku: "Dej mi pusu a něco dostaneš!" pobízí Pepíčka žába. Pepíček nezaváhá a ropuchu políbí: "A co teď dostanu?" ptá se najivně. "Ekzém!"
Ohodnotit vtip:
82% (29)

„Pepíčku, představ si, že máš sto korun, přijdeš za svým tatínkem a požádáš ho, aby ti přidal k tvé stokoruně ještě jednu stovku, kolik budeš mít?“ „Pořád sto.“ odpoví suverénně Pepíček. „Ale ne, chlapče, ty vůbec neumíš počítat!“ „Já umím počítat, ale počítám, že vy vůbec neznáte mého tatínka!“
Ohodnotit vtip:
82% (29)

Paní družinářka dáva dětem různé hádanky, například: "Co je to, je to jako kůň, ale je to pruhované, černo-bílé?" Nikdo z dětí neví a tak jim družinářka napovídá: "Ze, ..." Přihlási se Pepíček: "Ze by to byl tygr?"
Ohodnotit vtip:
81% (31)

Přijde tatínek do koupelny a s hrůzou uvidí svého syna, jak se líčí... -"Pepíku, ty jsi buzerant?" ptá se otec. -"Ne tati, Helenka Vondráčková."
Ohodnotit vtip:
77% (45)

„Maminko, dnes jsem se ve škole naučil spoustu nových slov!“ hlásí Pepíček ode dveří. „Vážně, to je skvělé! A jak jste se je naučili?“ ptá se maminka zvědavě. „Zapíchali jsme paní učitelce do židle špendlíky!“
Ohodnotit vtip:
76% (48)

Pan Václavka stojí nakvašeně pod jabloní a hrozí Pepíčkovi: "Počkej kluku zatracená, až uvidím tvého tatínka, tak mu povím, že mi chodíš na jablka!" "To klidně můžete, sedí pár větví nade mnou!"
Ohodnotit vtip:
76% (32)

"Pepíčku, řekni nám, jakých deset zvířat žije na savaně?" zkouší učitelka Pepíčka. "Tak dejme tomu jeden slon a devět antilop."
Ohodnotit vtip:
75% (29)

Přijde Pepíček ze školy domů a nese si pětky od shora až dolů. „No to jsem zvědavá, jakou výmluvu sis připravil dnes?“ ptá se maminka. „Ještě se stále rozhoduji mezi dědičností a rodinným prostředím.“
Ohodnotit vtip:
74% (23)

Pepíček volá na maminku: "mami, smím si tu mísu vylízat?" - "Ne Pepíčku, jen to spláchni!"
Ohodnotit vtip:
72% (37)

Paní učitelka se ptá třídy: „Proč stojí Socha Svobody v newyorském přístavu, Pepíčku?“ „Protože si nemůže sednout!“
Ohodnotit vtip:
71% (107)

Ptá se Pepíček mladšího chlapečka: „Máš už vyrostlé všechny zuby?“ „Bohužel nemám.“ Odpoví popravdě chlapeček. „Bezva, tak mi podrž čokoládu, zatímco si budu hrát s míčem.“
Ohodnotit vtip:
70% (25)

Paní učitelka oznámí na konci hodiny žákům: "Zítra zkouším, Tyla, Tháma a Němcovou." to potěší Pepíčka, ale pro jistotu se zeptá: "Mě teda určitě ne?"
Ohodnotit vtip:
67% (39)

Pepíček se ptá své tety: "Teto a máš taky prsa?" "Mám, Pepíčku." odpoví vlídně příbuzná. "Tak proč je nikdy nenosíš?"
Ohodnotit vtip:
66% (25)

Přijde Pepíček do hračkářství a dožaduje se hry puzzle. -"Máme tady jedno s 5000 kusy" láká ho prodavač. -"To je moc lehké." Pepíček na to. -" Tak máme s 10 000 Kusy" nedá se odbýt prodavač. -"To taky nic není, to mám raz dva..." holedbá se Pepík. -"Pak tu máme jedno s 15 000 kousky" nevzdává se prodavač. -"pche" Pepík na to. -"Tak si jdi vedle do sámošky, kup si strouhanku a postav si rohlík!" neudrží se prodavač.
Ohodnotit vtip:
65% (32)

U Horáků zazvoní telefon, zvedne ho Pepíček a spustí: "Haló, tady Novákovi, doma jsem jen já, babička a pes. Já jsem moc malý, babička neslyší a kocour neumí mluvit, nashledanou!"
Ohodnotit vtip:
65% (22)

Maminka přijde z práce a na stole najde vzkaz od Pepíčka: "nešel jsem do školy, bolelo mě břicho a hlava. Najedl jsem si, vzal si prášel a šel hrát kopanou."
Ohodnotit vtip:
64% (29)

Pepíček se ptá maminky, jestli ví, kolik kečupu je v jedné láhvi? "Nevím, Pepíčku." "Ale já vím! Od gauče až ke dveřím!"
Ohodnotit vtip:
63% (25)

Tatínek dává slavnostně synovi svůj atlas světa a povídá: "Pepíčku, dávej na něj dobrý pozor, z tohohle atlasu jsem se ještě učil já!" "Fíha tati, a je tam už zakreslená Amerika?"
Ohodnotit vtip:
63% (45)

Přijde nová, mladá učitelka náboženství do třídy a ptá se hned žáků: „Co je to, je to červené a běhá to po stromech.“ Vzadu se hlásí Pepíček a hned odpovídá: „Normálně bych řekl, že to bude veverka, ale že jste to vy, tak řeknu Ježíšek.“
Ohodnotit vtip:
63% (65)

„Mami, kouří koně?“ ptá se Pepíček. „Nekouří Pepíčku.“ „Tak to nám teda hoří stáj.“
Ohodnotit vtip:
61% (30)

„Pepíčku, máš radost, že budeš strýčkem?“ ptá se setra mladšího brášky. „Hmm, když já bych byl radši astronautem.“
Ohodnotit vtip:
60% (24)

„Maminko, umřel nám kocourek!“ volá Pavlík. „To máš z toho, jak jsi pořád koupal, říkala jsem ti přece, že kočky nemají rády vodu!“ zlobí se maminka. „Vždyť právě za to jsem ho uškrtil!“
Ohodnotit vtip:
57% (21)

Přijde školní třída na exkurzi do parlamentu a Pepíček se v němém úžasu ptá: „Tady je to hodně veliké viďte, kolik lidí tady asi pracuje?“ „Asi tak půlka.“ Odvětí mu vrátný.
Ohodnotit vtip:
52% (66)

„Babičko, chcete si sednout na moje místo?“ ptá se Pepíček v přeplněné tramvaji babičky, která se nad ním kymácí s holí. „To bys byl moc hodný, chlapče, nohy mě už moc bolí.“ „Tak si ke mně pojďte stoupnout, já za pár zastávek budu vystupovat.“
Ohodnotit vtip:
52% (27)

Přijde Pepíček k pekařovi a ptá se ho: „Máte včerejší chleba?“ Pekař neváhá a Pepíčkovi dá pár pohlavků. Ostatní zákazníci, celí překvapení, chtějí vysvětlení a pekař povídá: „Takhle sem chodí týden, a když mu řeknu, že mám včerejší chleba, vždycky řekne: Haha pitomče, měl jsi upéct o jeden míň.“
Ohodnotit vtip:
50% (23)

„Teda Pepíku, ty máš ale špinavé ručičky, kde ses mohl takhle umazat?“ ptá se nevěřícně maminka. „Hrál jsem si v tom blátě za domem.“ „A proč máš tyhle dva prstíky tak čisté?“ vyzvídá dál maminka. „To asi jak jsem pak pískal na našeho Alíka.“
Ohodnotit vtip:
48% (38)

„Tati, víš, jak pojmenuju jednou svého syna?“ „Nevím, Pepíčku, pověz.“ „Mozart, tati!“ „Proč zrovna Mozart, Pepíčku?“ diví se tatínek. „Protože Mozart zní dobře!“
Ohodnotit vtip:
31% (38)


Stále ještě nemáte dost? Pak pokračujte do kategorií Vtipy o škole, Vtipy o židech nebo Vtipy o tchýních s skvěle se bavte!

O nás