Nejlepší vtipy

Na tomto vzácném místě jsme pro vás vystavili cenný poklad- výběr čtenářsky nejoblíbenějších vtipů ze všech kategorií našich stránek. Právě zde najdete vtipy, anekdoty, legrácky a krátké vtipy, které si získaly nejlepší hodnocení našich návštěvníků.

A co z toho pro vás plyne?

1. Zde jste na místě s nejvyšší koncentrací skvělých vtipů- POZOR hrozí nebezpečí zalknutí se smíchem!

2. I vy se můžete svým smyslem pro humor podílet na sestavě vrcholně výborných vtipů, tím, že své oblíbené (i neoblíbené) vtipy ohodnotíte počtem hvězdiček, který si podle vás zaslouží. (Čím více hvězdiček, tím více se vám vtip líbí)


Přijde muž ke kadeřnici, posadí se začne si přát: "Chtěl bycvh to asi takhle, jednu kotletu mi vyhotle úplně, druhou do půlky tváře, nahoře to ostřihejte asi na centimetr, aby to trčelo nahoru a nedalo se to nijak učesat a vzadu bych prosil udělat asi šest děr až na kůži." "Pane, ale takhle vás nemůžu ostříhat a nechat jít?!" "Že ne, ale posledně vám to problém nedělalo!"
Ohodnotit vtip:
100% (5)

Jede chlap po dálnici, když uvidí stopovat prostitutku. Zastaví, stáhne okýnko a zeptá se: "Co bys udělala za 3000 Kč?" -"Za tři tácy cokoli" odpoví šlapka. -"Ok, nasedni, jedeme betonovat!"
Ohodnotit vtip:
100% (8)

Víte, proč je na Slovensku tolik nepopulární volejbal? -Protože nikdo tam nechce být smečiarem.
Ohodnotit vtip:
100% (5)

Šéf dnes ráno přijel do práce v novém Ferrari. Tak mu říkám: "Super auto, moc se mi líbí!" A on odpověděl: „Pokud budeš poctivě pracovat, plnit práci jak máš, dělat přesčasy a makat i o víkendu,tak si za rok..., koupím ještě lepší !“
Ohodnotit vtip:
98% (11)

Služebná pracující v rezidenci bohatého lorda přišla za lady a nesměle požádala o zvýšení platu. Lady na to rozčarovaně odpoví: "No dobře, Marie, ale řekni mně jediný důvod, proč si myslíš, že odměna za tvoji práci má být větší?" Marie: "Není jen jeden, myslím že je jich víc, asi tři." Lady: "Dobře, tak mi řekni první." Marie: "První důvod je ten, že lépe žehlím než vy." Paní: "Kdo to říká?" Marie: "To říká váš manžel." Paní: "A druhý důvod?" Marie: "Protože vařím lépe než vy." Paní: "Neříkej mi zase, že toto říká můj manžel." Marie: "Ano, to říká váš manžel." Paní: "A třetí důvod?" Marie: "Třetí důvod je to, že jsem lepší v posteli než vy." Paní zesiná v obličeji: "Neříkej mi, že toto říká také můj manžel!" Marie: "Ne, paní, to říká váš zahradník." Paní: "Tak k věci, Marie, kolik bys chtěla?
Ohodnotit vtip:
98% (10)

Muž v drogerii se ptá prodavačky: Máte tampony?" Prodavačka ukáže na regál a chlápek se za chvíli vrátí a ptá se: "A vatu a provázky máte taky?" Prodavačka se soucitně usměje a zeptá se, zda pán ty tampony nenašel, či co? "I jo, našel, ale když jsem včera poslal manželku pro cigarety, přinesla mi dutinky a tabák, že je prý je to levnější... Tak ať si taky ubalí."
Ohodnotit vtip:
98% (9)

Brežněv se chlubí svým kolegům: „Začal jsem sbírat vtipy o mé osobě!“ „Vážně? A kolik jich už máte?“ „Tři lágry!“
Ohodnotit vtip:
98% (8)

"Až si mě vezmeš, můj milý, chci abys věděl, že s tebou chci vždy sdílet všechny tvé neúspěchy, prohry, trable, těžkosti a jiná trápení." vyznává se dívka. "Ale já jsem celkem šťastný muž, nemám žádná trápení ani problémy." opáčí chlapec. "Taky sis mě ještě nevzal!"
Ohodnotit vtip:
98% (8)

Policajt začne skládat puzzle, až konečně za půl roku dokončí obrázek. Na krabici si pak přečte: od 2-3 let. „Teda já jsem génius, složil jsem to za čtvrtinu času!“
Ohodnotit vtip:
98% (8)

Manželka: "kouknu tak jednou manželovi do telefonu a co nenajdu, uložené číslo na "sex zadarmo". Tak jsem to vzala, vytočila a vtom se mi rozzvonil telefon v kabelce."
Ohodnotit vtip:
98% (8)

Čech, Rus a Němec ztroskotají na ostrově kanibalů. Každý z nich dostane od náčelníka kmene dvě skleněné koule a s nimi šanci, jak si zachránit život- totiž pokud za týden předvedou s koulemi něco, co náčelník ještě neviděl, nesežerou je. Po týdnu jde náčelník na kontrolu k Rusovi do chatrče, kde se ve vzduchu vznášejí dvě koule. -"To znám, zabít, sežrat!" rozhodne hlava kmene a jde dál, až dojde k Němcovi. U Němce v chatrči poletují ve vzduchu dvě koule, metají salta a tančí. "Nic moc, to už jsem viděl- zabít, sníst!" rozhodne náčelník a jde do chatrče Čecha. Po chvíli odtud vyleze, kroutí hlavou a říká: "Ne, ne, ne to jsem ještě neviděl, ten debil jednu kouli rozbil a druhou ztratil...."
Ohodnotit vtip:
97% (23)

Ve školní jídelně se uhrovitý nehezký chlapec přitočí k třídní krasavici s nabídkou: "Když mi dáš pusu, dám ti mobil!" Dívka by si mobil moc přála a tak ani dlouho neváhá a poďobaného chlapce políbí. "Tak a teď mi dej ten mobil." vybídne ho. "Dobře, tak si piš 724..."
Ohodnotit vtip:
97% (28)

„Pane celníku, můžu si dovézt zlato do Karibiku?“ ptá se muž po telefonu. „Ano, ale jen přiměřené množství.“ dostane se mu odpovědi. „Tak mi ještě řekněte, pane celníku, jestli je devadesát kilo přiměřené množství?“ „To určitě není, to už je příliš!“ odpoví celník. Muž se otočí na svou manželku a praví: „tak to vidíš zlato, musíš zůstat doma.“
Ohodnotit vtip:
97% (12)

„Pane Truhlář, jak to, že jste nebyl na pohřbu vlastní tchýně?“ „To víte, přes samou práci nemám na zábavu vůbec čas.“
Ohodnotit vtip:
97% (6)

Víte, co by se stalo, kdyby na Slovensku vybouchla jaderná elektrárna? -Museli bychom si vyměnit národní hymny: my bychom si vzali "Nad Tatrou se blýská" a Slováci "Kde domov můj"
Ohodnotit vtip:
97% (6)

Manželka programátora vyšle svého muže na nákupy a dává mu instrukce: „Kup dvě vajíčka a jestli budou mít párky, tak jich vezmi deset.“ Programátor pokýve hlavou a vyrazí do obchodu: „Dobrý den, máte párky?“ „Ano.“ „Tak mi prosím dejte deset vajec.“
Ohodnotit vtip:
96% (11)

"Jamesi, doneste mi skleku vody, děkuji!" sluha se vmžiku přitočí se sklenicí vody a lord znovu povídá: "Jamesi, ještě sklenku, prosím." Po chvíli: "Jamesi, další pohár vody prosím!" "Jamesi, zavolejte požárníky, na tohle sami nestačíme!"
Ohodnotit vtip:
96% (10)

Víte, proč i policajt dává v noci k posteli dvě sklenice, jednu plnou vody a druhou prázdnou? Tu plnou tam má, kdyby dostal v noci žízeň a tu prázdnou, kdyby ji nedostal.
Ohodnotit vtip:
96% (10)

„Miláčku připrav se na pět čísel, za chvíli jsem doma.“ volá manžel své choti. „To jsi tolik ve formě?“ diví se žena. „To ne, ale pozval jsem čtyři kamarády.“
Ohodnotit vtip:
96% (10)

Volá nešťastná dcera matce: „Zase jsme se pohádali s mužem, přijdu k tobě.“ „Ne, ne, ne, zlatíčko, on musí pykat za své chyby, přijdu já.“
Ohodnotit vtip:
96% (5)


O nás