Nejnovější vtipy

Opravdu jste už přečetli všechny vtipy v každé kategorii, zasmáli se, zatleskali, ohodnotili, sdíleli a odvyprávěli? Pak právě pro vás, za odměnu, jsme připravili tento koutek nejnovějších vtipů, kam budeme průběžně přidávat další nové vtipy, hádanky, rébusy a anekdoty.

Všechny nové vtipy zde nejdete chronologicky uspořádané od těch nejnovějších po ty pouze nové. V kategorii nejnovější vtipy můžete všechny anekdoty hodnotit i sdílet, jak jste byli zvyklí doposud.
Ovčáček řká Zemanovi: "Pane prezidente, naši hokejist už jsou ve čtvrtfinále!" - "A proti komu?" ptá se Zeman. -"Proti Čechům"
Ohodnotit vtip:
56% (25)

Sedí Čech, Američan a Rus v letadle, přijde k nim letuška a říká: "zase vy tři?"
Ohodnotit vtip:
51% (23)

Nastoupí opilec do tramvaje a povídá: "všichni napravo jste debilové a všichni nalevo zloději!" - "No dovolete, pane, já nikdy nic neukradl".hájí se starý muž. -"Tak jsi debil a přesedni si napravo".
Ohodnotit vtip:
79% (16)

Přijde Hitler do pekárny a řekne: "vezmu si půlku Šumavy."
Ohodnotit vtip:
79% (29)

Přijde blondýnka do sexshopu a chce robertka. Prodavač ukazuje: ten malý je za 300 Kč, ten střední za 500 Kč, a tenhle za 1000 Kč. "A kolik prosím vás stojí ten pruhovaný za pultem?" ptá se blondýnka. Ten je za 3000 Kč." Blondýnka si ho hned poručí, nechá zabalit a odejde. Po chvíli vyleze z kanceláře šéf a ptá se prodavače, jak jdou kšefty? "Výborně šéfe, právě jsem prodal vaší termosku za tři litry!"
Ohodnotit vtip:
93% (29)

Absolvent přírodních věd se ptá: Proč to funguje? Absolvent techniky: Jak to funguje? Absolvent humanitních studií: Chcete k tomu hranolky?
Ohodnotit vtip:
48% (16)

Když jsem na zahrádce kopal jámu, našel jsem truhlu plnou zlatých a stříbrných mincí. Měl jsem ze svého objevu takovou radost, že jsem to chtěl honem běžet povědět manželce... až pak jsem si uvědomil, proč jsem vlastně tu díru kopal.
Ohodnotit vtip:
75% (13)

Život ženy lze rozdělit do třech období: 1) v prvním leze na nervy svému otci. 2) v druhém období jde na nervy svému muži. 3) ve třetím období sere svého zetě.
Ohodnotit vtip:
51% (15)

Víte, proč se 14. únoru říká den sv. Valentýna? Protože "den sexu za růži" nezní tak pěkně.
Ohodnotit vtip:
80% (15)

Narodil jsem se 5. 5. 1955, jsem z pěti sourozenců, bydlím v pátém patře, do práce jezdím tramvají číslo pět. Přemýšlel jsem, že to přeci nemůže být náhoda. Šel jsem na dostihy a vsadil na koněs číslem pět... Hádejte, vyhrál? Ne, ten zmetek doběhl pátý!
Ohodnotit vtip:
83% (18)

Rodiče tří dětí odejdou večer do kina a nechají děti samy doma. Tříletý syn, hned jak zapadnou dveře, povídá, "pojďme do hospody"! Dvouletý na to: "radši za ženskýma". Roční uraženě odpoví: "Leda do prdele půjdeme, já ještě neumím chodit."
Ohodnotit vtip:
60% (16)

Když člověk umře, sám o tom neví, ale pro okolí je to těžké. To samé platí v případě, že je člověk debil.
Ohodnotit vtip:
82% (19)

Muž u zpovědi: "Otče, já vám mám tchýni, to je ale něco...ta by vám stála za hřích" Farář: "No tak, no tak, pamatuj, nesesmilníš!" Muž: "Ale ne, otče, nezabiješ!"
Ohodnotit vtip:
64% (11)

Dvě jeptišky přijdou do řeznictví: "dvě klobásy, prosím", žádá jedna. Druhá do ní strčí: "Vezmi tři, jednu sníme."
Ohodnotit vtip:
83% (12)

Věčné dilema ajťáků "Jak večer uložit dítě? Prostě uložit? Nebo uložit jako...?"
Ohodnotit vtip:
84% (16)

Muž sedí u vody a rybaří, až náhle mu na prutu uvízne zlatá rybka, která mu, jak to zlaté rybky dělají, nabízí splnit tři přání výměnou za svobodu. Muž se dlouho nerozmýšlí a přeje si mít vedle sebe krásnou manželku, hromadu peněz a hodně cestovat. PRÁSK! Ráno se probudí v posteli vedle nádherné manželky, která mu zašeptá do ucha: "Ferdinande, vstávej, jedeme do Sarajeva."
Ohodnotit vtip:
55% (11)

Víte, jaký je rozdíl mezi biologem a tesemnicí? Skoro žádný, oba jsou v prdeli, ale z jednoho z nich alespoň občas vypadne článek.
Ohodnotit vtip:
55% (17)

Aristoteles: "Co to znamená být dobrým člověkem?" Descartes: "Co to znamená být?" Nietzsche: "Co to znamená?" Bertrand Russell: "Co "to" znamená?" C. S. Lewis: "Co je to?" 21. století: "COO?"
Ohodnotit vtip:
27% (18)

SMS konverzace páru: On:" na večer nic neplánuj, jdeme k Pepovi slavit. narodilo se mu dítě." Ona: "To je super! A co má?" On: "Co já vím, asi Fernet..."
Ohodnotit vtip:
89% (14)

Shrbenému dědečkovi v tramvaji vypadnou Camelky z kapsy. Všimne si toho klouček vedle, podá mu je a povídá: "hele, dědo, vypadla ti občanka"
Ohodnotit vtip:
63% (7)


O nás